2EZ51D5DO41E3 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    2EZ51D5DO41E3
  • Производитель
    Microsemi Corporation
  • Описание
    Microsemi Corporation 2EZ51D5DO41E3 Current - Reverse Leakage @ Vr: 500nA @ 38.8V Impedance (max) (zzt): 48 Ohm Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -65?°C ~ 150?°C Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial Power - Max: 2W Series: - Tolerance: ?±5% Voltage - Forward (vf) (max) @ If: 1.2V @ 200mA Voltage - Zener (nom) (vz): 51V Other Names: 2EZ51D5DO41E3MSTR